Şartlar ve Koşullar

İade ve Değişim Şartları

- Tamir işlemleri ilgili markaların yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır.

 

- Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte durumunu açıklayan bir rapor yazarak, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz

-erkozmetik.com.tr den satın almış olduğunuz ürün/ürünleri ondört (14) işgünü içerisinde iade edebilirsiniz. İade için gerekli şartlar aşağıda sıralanmıştır:

-İade edeceğiniz ürün, orijinal faturası ve iade sebebini belirten bir dilekçe ile birlikte gönderilmelidir.


- Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş, hasar görmüş veya tekrar satılmasını engelleyecek şekilde kullanılamaz hale gelmiş ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.


 

- İade etmek istediğiniz ürünü erkozmetik.com.tr un anlaşmalı olduğu Kargo firmaları kanalıyla göndermeniz gerekmektedir. Ondört (14) işgünü içerisinde göndereceğiniz iade şartlarına uyan ve ayıplı mal kapsamına giren ürün için kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi takdirde kargo ücreti müşteriye aittir.


 

Kutulu Ürünler:

- Ürünlerin kutusu, orijinal ambalajı hasarsız ve eksiksiz olmalıdır. İade edilecek orijinal ürün kutularının üzerine kesinlikle kargo firmalarının bantları vs. yapıştırılmamalıdır. Bu şekilde gelen ürünler iade alınmamakta olup, adresinize teslim olarak geri gönderilecektir.


Özel Ürünler :

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler (ürünün arızalı veya ayıplı çıkması dışında ) açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arzedebilen ürünler (ağda,losyon,kremler vs.) tek kullanımlık veya tüketim ürünlerinin iadesi mümkün değildir. Ayrıca saç kesme, sakal kesme, burun ve kulak makinelerinin açılıp kullanıldığı ve o şekilde iade edilmesinin tespit edilmesi durumunda ürün iade ödemesi veya ürün değiştirilmesi yapılmayacak alıcı ödemeli kargo ile ürün geri iade edilecektir.